Lidersen Nedir?

LiderSen Projesi, üniversite öğrencilerinin bireysel gelişimlerine ve liderlik becerilerine katkıda bulunarak, ileriye dönük farkındalık düzeylerini arttırmak ve iş dünyasına yönelik yetişmiş insan gücü desteği sağlamak amacıyla başlatılmıştır. Proje uzun süreli bir eğitim programı olup, üniversite – STK iş birliğinin en güzel örneklerinden birisini oluşturmaktadır.
Geçen 4 yıl içerisinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi’nde devam zorunluluğu ile okutulan bir seçmeli ders haline gelen LiderSen Liderlik Okulu, 13 haftalık bir ders programı ve beraberinde vize ve final sınavlarından oluşmaktadır. Ders içeriği, öğrencilerin liderlik kavramını anlamaları, aynı zamanda liderlik deneyimi yaşamış konuk hocaların deneyimlerinden faydalanmalarını amaçlamaktadır.
2017 yılında proje kapsamında üniversite öğrencilerinin seçmeli ders olarak katıldığı programın 3. eğitim dönemi başarıyla tamamlanarak 90 öğrenci mezun edilmiştir. Bu başarılı projede her geçen yıl, dersi alan öğrenci sayısı artış göstermektedir.

İletişim

Bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin...
Adres: Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi C Blok C109 Mail: info@jcikadikoy.com