Lidersen Nedir?

 

LiderSen Projesi, üniversite öğrencilerinin ve katılımcıların bireysel gelişimlerine ve liderlik becerilerine katkıda bulunarak, ileriye dönük farkındalık düzeylerini arttırmak ve iş dünyasına yönelik yetişmiş insan gücü desteği sağlamak amacıyla başlatılmıştır. Birleşmiş Milletler sürdürülebilir kalkınma hedeflerinden nitelikli eğitime;liderlik yetkinlikleri arttırılmış,girişimci ruhlu genç ve yetişkinleri destekleyerek hizmet etmektedir.

Proje uzun süreli bir eğitim programı olup, üniversite – STK iş birliğinin en güzel örneklerinden birisini oluşturmaktadır.Geçen 6 yıl içerisinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi’nde devam zorunluluğu ile okutulan bir seçmeli ders haline gelen LiderSen Liderlik Okulu, 9 haftalık bir ders programı ve beraberinde vize ve final sınavlarından oluşmaktadır. Bugüne kadar toplamda 2000’den fazla mezun vermiştir.Programın amacı katılımcıların liderlik kavramını anlamaları, aynı zamanda liderlik deneyimi yaşamış konuşmacıların deneyimlerinden faydalanmalarını amaçlamaktadır.

Her hafta farklı konuşmacılar ve konular ile gerçekleşen program genel katılıma açıktır.Düzenli devam sağlayan katılımcılarımıza program sonunda katılım belgesi verilecektir.

İletişim

Bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin...
Adres: Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi C Blok C109 Mail: info@jcikadikoy.com